padoms.lv » Stils » Kā izvēlēties uzvalku?

Kā izvēlēties uzvalku?Uzvalks ir vairāku apģērba gabalu gaumīgs komplekts, kas parasti izgatavots no viena auduma un sastāv no žaketes un biksēm. Agrāk uzvalks bija luksusa prece, ko valkāja tikai augstākās kārtas pārstāvji, bet mūsdienās to var atļauties ikkatrs.

Uzvalku nākas vilkt darba darīšanās, svētkos, ballēs u.t.t., katram vīrietiem to ir nācies uzvilkt – citiem tas ir darba apģērbs, citiem apģērbs, lai sapucētos. Pērkot uzvalku naudu nevajag taupīt, jo kā saka - katram vīrietim reizi mūžā ir jānopērk labs uzvalks. Pēc uzvalka Jūs atstājat uz cilvēku pirmo iespaidu, kam ir nepieciešamas nieka 0.30 sekundes, tāpēc izvēlies uzvalku gaumīgi – lai tas nebūtu pa lielu, lai nebūtu pa mazu.

Pāris ieteikumi izvēloties uzvalku dažādiem cilvēka auguma tipiem:

Vīriešiem ar standarta augumu derēs lielākā daļa no visiem uzvalkiem.

Vīriešiem ar lieko svaru vislabāk būtu izvēlēties uzvalku ar vertikālām svītrām, kuras vizuāli izstieps augumu un siluetu. Var izvēlēties arī brīvāku uzvalku, jo tiek apslēptas nepilnības.

Vīriešiem ar īsu augumu vajadzētu izvēlēties klasisko uzvalku ar divām pogām vai arī saīsinātas frakas. Ieteicams izvairīties no biksēm ar atlocītām malām un divrindu žaketēm, kuras augumu samazina.

Atcerieties, ka izvēloties uzvalku ļoti svarīgi ir novērtēt sava auguma proporcijas, kuras izvērtējot - varēsiet iegādāties sev pašu piemērotāko uzvalka komplektu .

Lai uzvalks izskatītos elegantāk – ieteicams izmantot dažādus uzvalka aksesuārus kā kaklasaiti, kreklu, aproču pogas, lakatiņu, piekombinējot glaunu pulksteni un gaumīgas kurpes.

Lūk, kā ir jāizskatās uzvalkam, kad tas uzvilkts! Uzalks izceļ nēsātāju!Iesaki citiem


Komentāri